Jennifer Lopez shkëlqen krah bashkëshortit të saj në ceremoninë e ‘Grammy Awards’

Jennifer Lopez ishte e ftuar në Grammy Awards, së bashku me Ben Affleck.

Çifti u fotografuan të përqafuar me njëri-tjetrin brenda sallës ndërsa shkëlqenin me paraqitjen e tyre. Dyshja – e cila u martua dy herë vitin e kaluar u panë elegant në ngjarjen më të madhe vjetore të muzikës. Ylli i “Shotgun Wedding” ishte në ngjarje për të prezantuar çmimin për albumin më të mirë vokal pop, i cili iu dha Harry Styles.

Lopez dukej fenomenale si kurrë më parë për këtë rast, duke shkëlqyer me një fustan “Gucci”, me një të çarë dramatike deri në kofshë që tregonte këmbët e saj të tonifikuara. Fustani i stilistit ishte i mbuluar me diamant i rremë lëshuar sipër. Këngëtarja e përshtati pamje e saj me bizhuteritë Bulgari dhe e ka shoqëruar me taka të qarta dhe ngjyrë argjendi.

Çifti i famshëm u ul pranë Dwayne Johnson dhe gruas së tij Lauren Hashian. Në një moment kamera iu drejtua J.Lo-së teksa ajo kërcente me Chris Stapleton, ndërsa bashkëshorti i saj qëndronte pranë saj.

Lopez dhe Affleck u martuan për herë të parë gjatë një dasme në një kishë në Las Vegas në korrik të vitit të kaluar. Affleck i propozoi yllit në prill pas rindezjes së romancës së tyre në maj 2021 pas ndarjes së Lopez nga ylli i MLB Alex Rodriguez, 47 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 − one =