Shkëlzen Berisha thirret në SPAK

Djali i Sali Berishës, Shkëlzen Berisha është paraqitur këtë të enjte në Prokurorinë e Posaçme.

Ende nuk janë zbardhur detajet apo arsyet e paraqitjes në SPAK.

Emri i Shkëlzen Berishës lidhet me dy çëshje që po hetohen aktualisht nga SPAK, siç janë çështja e Kompleksit Partizani dhe çështja Gërdeci.

Burimet bëjnë me dije se Shkëlzen Berisha këtë radhë është thirrur për t’u marrë në pyetje nga prokurori i çështjes së Gërdecit, Klodian Braho.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 4 =