Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël me djalin

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja e njohur nga emisioni “E diela shqiptare”, pak orë më parë ka postuar dhe një foto të ëmbël në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto, ku shihet dora e djalit të porsalindur. Kësaj foto të ëmbël, ajo i ka bashkëngjitur edhe një këngë mjaft domethënëse, “Mi prendero cura di te”.

Pra duket se ajo po i jep premtimin të voglit të saj se do të kujdeset gjithmonë për të.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − sixteen =