Evi Kokalari, pas Këlliçit sulmon edhe Albana Vokshin: ja si i falsifikove votat e grave!

Evi Kokalari nuk resht së sulmuari njerëzit e Foltores së Berishës. Në një postim në rrjetet sociale ajo I drejtohet Albana Vokshit me një kërcënim në lidhje me publikimin e listave të Forumit të Gruas së PD-së. Ky postim i Kokalarit vjen pas një tjetri ku ajo sulmon aleancën ndërmjet Berishës dhe Ilir Metës.

Postimi i Kokalarit

Albana Vokshi, me që nesër do adresosh listat që publikova, të sygjeroj të bësh transparencë të plotë, se jo vetëm që infon e morra nga kompjuteri jot, por kam dhe foto.

Fakti që ti mund të dalesh me Këllicin në krahë, më thotë që do filloni thjeshte të manipuloni realitetin.

Në bazë të një letre që firmosa se nuk do publikoj çfarë pash, PD ka të drejtë të më hedh në gjyq.

E mirëpres, por i jeni futur një rruge që do t’ju fundos të tërëve.

Ndoshta është koha të flasim se si grate e tua orientuan votat në kryesi. Faktet i kam.

To be continued…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − four =