Goditi sulmuesin e Partizanit me shishe, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori

Tedi Cara ishte një nga protagonistët e ndeshjes mes Kukësit dhe Partizanit të zhvilluar në “Kukës Arena”.

Sulmuesi shënoi një gol nga goditja e dënimit në minutën e 16-të të takimit, dhe ndërsa festonte golit është goditur nga një tifoz me shije e cila ishte me ujë të ngrirë.

Nga goditja lojtari mori 7 të qepura, ndërsa tashmë është identifikuar edhe autori i kësaj ngjarje dhe është shpallur në kërkim nga Policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 × five =