Rita feston ditëlindjen, Fidani bën urimin romantik

Rita Haziri sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e mirënjohur sot feston 25 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë nuk kishte si të mungonte urimi nga partneri i saj në muzikë dhe në jetë, Fidan Gashi.

“Ti më bënë të lumtur. Urime ditëlindjen dashuria ime”, kishte shkruar ai në imazhin që e ka postuar krahë partneres.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

fifteen + 10 =