Si e parashikon Schweinsteiger ndeshjen Bayern – Barcelona?

Schweinsteiger ka bërë një parashikim për ndeshjen mes Bayernit dhe Barçës!

Ish-mesfushori i Bayern Munich, Bastian Schweinsteiger ka bërë një parashikim për ndeshjen mes Bayern dhe Barcelonës e cila luhet sot.

Gjermani beson se Bayerni do të triumfojë sërish, duke parashikuar fitoren 4:2.

Bayern  – Barcelona, pritet me kureshtje nga dashamirët e futbollit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

seventeen − 16 =