Ironia e Dukës ndaj Erion Veliajt, reagon Braçe: Dashnori i basteve, ka gojë e bën humor

Deputeti Erjon Braçe ka reaguar pas deklaratës së presidentit të FSHF-së Armand Dukës, i cili ironizoi kryebashkiakun Veliaj, për të cilin tha se gjatë këtyre tre mandateve mjafton të bëjë vetëm një fushë futbolli.

Përmes një statusi, kreu të FSHF-së i është përgjigjur deputeti Braçe i cili shkruan:

“Ajo dita kur ky dashnori i basteve bën humor.

I ke bërë stadium në mes të Tiranës kur ky fshihej, i ke bërë zyra e fusha mbi tokën e një klubi futbolli që e zhduku dhe ka gojë për të folur ky”, shkruan Braç

Leave a Reply

Your email address will not be published.

11 + five =