Ambasadori britanik në Tiranë fans i Rita Orës: Përcjell energji pozitive

Një frymëzim për të rinjtë por jo vetëm, kështu e konsideroi ambasadori britanik në Tiranë, Alastair King-Smith, këngëtaren shqiptare, Rita Ora e cila do të performojë sot në sheshin “Skënderbej në” Tiranë.

“Jam shumë i lumtur që ju Rita jeni me ne në Tiranë, është kënaqësi. Ju me jepni energji pozitive përmes këngëve tuaja. Jeni një frymëzim për të rinjtë.

Në këtë botë kemi shumë sfida, por edhe shumë oportunitet. Arsyeja që jeni këtu me ne të jep një frymëzim.

Është moment i veçantë ne festojmë 100 vjetorin e marrëdhënieve mes Shqipërisë dhe Britanisë. Mirëseerdhët.” u shpreh ambasadori britanik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

4 × 2 =