Aksident në autostradën Sauk-TEG/ Automjeti përplaset me motorin, krijohen radhë të gjata trafiku

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në autostradën Sauk-TEG, ku janë përfshirë një automjet dhe një motomjet.

Nga burime paraprake bëhet me dije se nga aksidenti janë lënduar rëndë disa persona.

Aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata trafiku ndërsa në vendngjarje ndodhet policia për zbardhjen e detajeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

four × 1 =