Vuçiç publikon foton me Ramën nga Beogradi: Krenar për miqësinë e krijuar me Shqipërinë

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka publikuar në Instagram një foto me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Vuçiç shprehet krenar për miqësinë me Shqipërinë në vitet e fundit.

“Krenar për Beogradin për ujin dhe miqësinë me Shqipërinë që kemi krijuar vitet e fundit.”– shkruan Vuçiç.

Kryeministri Rama ndodhet prej dy ditënsh në Beograd në kuadër të Samitit të Ballkanit të Hapur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

18 − 14 =