Shkarkime në qeverinë Rama, zbardhet vendimi më i fundit

Qeveria Rama ka liruar nga detyra dy zv.ministra.

Lajmin e konfirmoi Ministrja Belinda Balluku gjatë komunikimit të vendimeve më të fundit të qeverisë.

“Lirimi nga detyra i zv. ministrit të Infrastrukturës Ardi Veliu dhe lirimi nga detyra i zv. ministres së Mbrojtjes Dallëndyshe Bici.

Do kenë detyra të reja në vijim”, u shpreh ministrja Belinda Balluku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

four × 1 =