“Polici që vret kolegë në zyrë…”, Spahiu i numëron ‘një për një’ dhe ngre alarmin

Ish-Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ngritur alarmin për gjendjen në të cilën është policia shqiptare.

Nisur nga tragjedia që ndodhi dje në Himarë, ku efektivi i policisë goditi për vdekje një vogëlushe 7-vjeçare, Spahiu ka renditur disa ngjare të rënda që kanë ndodhur në vendin tonë dhe protagonistë kanë qenë efektivë policie.

“- Polic që vret kalimtare në rruge…

– Polic që vret gruan…

– Polic që vret kolegë në zyrë..

– Polic që vret pushues në plazh…

Lexo……….”, shkruan Spahiu.

Image

Postimi i Kreshnik Spahiut

FOTO GALER

Leave a Reply

Your email address will not be published.

15 + 13 =