Erion Braçe “shpërthen” pas ngjarjes tragjike në Himarë : Sa larg normales i kemi të pasurit tanë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka reaguar i revoltuar pas ngjarjes së rëndë në Himarë, ku komisari Arjan Tase përplasi për vdekje me skaf një 5 vjeçare në breg të detit.

Përmes një postimi në “Facebook”, Braçe shkruan: PO SI KA MUNDESI?

SI MUNDET QE NUK NDALEN KY SOJ?

Po pse qefin, argetimin e kane gjithnje me skaf, gjithnje ne delir dhe gjithnje jashte kontrolli duke bere dem deri ne krim?!

SA LARG TE QENIT NORMAL I KEMI TE PASURIT TANE! SA LARG!”, shkruan Braçe.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e sotme në në plazhin e Potamit në Himarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

11 − two =