“Vila Mateus” në Himarë, një oaz qetësie dhe kënaqësie…

Edhe këtë vit Himara mbetet një nga destinacionet më të preferuara  për turistët vendas dhe të huaj për të kaluar pushimet.  E njohur për plazhet e mahnitëse, ujin e kristaltë , kulturën , historinë dhe traditën,  Himara mbetet një nga atraksionet më  të bukura turistike në vend. Himara  është një ndërthurje e magjishme peizazhesh nga më interesantët.

“Vila Mateus” në Spile, në qendër të qytetit është një mundësi e shkëlqyer,  qofshi ju,  individë apo familje. Me një mjedis të kuruar,  gjelbërim dhe freski, ambjente   relaksuese,  “Vila Mateus” mbetet zgjedhja më e mirë për pushimet tuaja!

Vila Mateus Himare, vilë me tre kate, në brendësi të saj gjen të ndërthurur ngjyrën e bardhë, të thyer me kafe e bezhë të lehtë, një ndriçim të ngrohtë dhe një pamje elegante, plot dritë dhe hapësirë peizazhi përbalël dhomave.

E vendosur në distancë prej 600 m nga Plazhi i Prinos apo Sfajios, Vila Mateus ofron strehim me një bar, parkim privat falas dhe një kopsht.

Akomodimi përmban: transferime aeroporti, shërbim në dhomë dhe WiWi falas në të gjithë pronën. Në hotel mysafirët janë të mirëpritur të përfitojnë nga një pishinë shtëpie.

Ju pret një mirësjellje dhe shërbim hotelier korrekt!

Eja në Vila Mateus Himarë!

Telefon: 0697677400/ 0682395151

https://www.instagram.com/vila_mateus_/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

4 + 17 =