Krimi i rëndë trondit Elbasanin / 37-vjecari masakron gruan me thikë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar një Elbasan, ku viktimë është një grua.

Në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Skenderbej”, Elbasan dyshohet se shtetasi R.M., 37 vjeç , ka goditur me mjet prerës ( thikë), bashkëjetuesen e tij shtetasen J.E., 37 vjeçe.

Si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën.

Shërbimet e  Policisë janë vënë në ndjekje të autorit dhe vijon krehja e zonës për kapjen e tij.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 + 18 =