Eksploziv servisit të makinave, publikohet momenti kur autori vendos lëndën plasëse te dera e biznesit

Sigurohen pamjet e vendosjes së eksplozivit në servisin e makinave këtë të enjte. Në videon e siguruar vihen re dy persona me biçikletë duke shkuar drejt biznesit për t’i vendosur lëndën plasëse.

Ngjarja ndodhi në afërsi të Liqenit të Thatë rreth orës 04:35.

Sipas informacioneve, mësohet se biznesi është në emër të  shtetasit Ronaldo Peti. Në pamje shihet se një prej tyre shkon të vendosë lëndën plasëse pranë derës.

Menjëherë pas këtij episodi ata largohen me shpejtësi dhe nuk vonon pak sekonda më vonë dhe shpërthimi.

Pamjet KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

five × three =