Moti për ditën e hënë, 25 korrik 2022

Dita do të mbetet nën ndikimin e masave ajrore të nxehta.

Mot me kthjellime dhe zhvillim vranësirash do të ketë në mesditë dhe më të përqëndruara në Jug të vendit.

Era do të fryjë e lehtë e mesatare me drejtim Veriperëndim-Juglindje 1-10m/sek.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

11 + thirteen =