Tronditet Laci, vriten dy persona

Qyteti i Laçit është tronditur mbrëmjen e sotme teksa dy persona kanë mbetur të vdekur pasi është qëlluar më armë ndaj tyre.

Nje prej viktimave dyshohet se është Ylli Brahimi, dhe një person tjetër me mbiemrin Preçi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

three × three =