Tronditëse/ Ishte me pushime, vajza e re përdhunohet në grup nga 4 persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një turiste finlandeze është përdhunuar në grup nga 4 persona.

Sipas mediave vendase, ngjarja ka ndodhur në zonën e Trapanit, Siçili, ku vajza po qëndronte prej disa ditësh për pushime me disa miq të saj.

Ajo ka treguar se së bashku me miqtë shkuan në një festë ku takuan një grup djemsh, me të cilët vendosën që festën ta vazhdonin në plazh.

Por një pjesë e grupit u largua më pas, duke lënë vajzën vetëm me 4 djemtë, të cilët e çuan atë në një rezidencë aty pranë dhe e përdhunuan./m.j

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 × one =