“O burracak”, tensione në Kuvend, Berisha shkon drejt Ramës, garda e rrethon

Sali Berisha ka kërkuar sërish që të zaptojë foltoren e Kuvendit, ndërkohë që i është drejtuar kryeministrit Edi Rama me fjalët ‘burracak dhe i pafytyrë’.

Berisha shkoi përballë kreut të qeverisë, ndërkohë që ndërhyri garda për të shuar përplasjen.

“Nuk ke turp. O i pafytyrë. O Burracak, i paerë, o i panderë. Të ka çmendur 7 Korriku”, tha Berisha duke iu drejtuar Ramës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

one × 2 =