Atentat me armë zjarri në Fushë-Krujë, tre të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në mbikalimin e Fushë Krujës. Një atentat me armë zjarri dyshohet se i ka marrë jetën tre personave.

Sipas informacioneve paraprake është qëlluar ndaj një automjeti, i cili më pas është përfshirë nga flakët.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka ngritur disa postblloqe në aksin Fushë-Krujë Vorë dhe drejt Kamzës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

16 + eleven =