Artan Hoxha nxjerr pamjet nga atentati me 3 të vrarë në Fushë-Krujë

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamje nga mbikalimi i Fushë-Krujës, ku pak më parë ndodhi një atentat që la tre persona të vrarë.

Krahas videos, Hoxha shkruan se sezoni ka nisur, teksa shpreson se nuk do të ketë dëme më të mëdha.

Nga atentati në Fushë-Krujë mbetën të vrarë tre persona, shoferi dhe dy pasagjerët në automjet, ndërsa autorët qëlluan 50 herë. /abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

fourteen − two =