Gomonia futet mes plazhistëve në Jalë dhe përplas tre prej tyre, njëri në gjendje të rëndë, tmerrohen turistët. Publikohen pamjet nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në plazhin e Jalës.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton se një gomone është futur mes plazhistëve, duke përplasur tre persona që po laheshin në det.

Publikohen edhe pamjet nga vendngjarja, ku shihen plazhistët në panik, ndërsa raporton se njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × three =