Çfarë nuk u pa sot në Kuvend, “mesazhi” në telefonin e Spiropalit që bëri kuriozë 3 ministrat

|Një moment që ka tërhequr vëmendje në seancën e sotme në Kuvend ishte një foto ku shfaqet ministrja Elisa Spiropali.

Në këto foto Spiropali shihet duke lexuar diçka në telefon, ndërsa pranë saj qëndrojnë “kuriozë” ministri Ulsi Manja, ministrja Ogerta Manastirliu dhe ministrja Elva Margariti.

Por çfarë mesazh i ka mbërritur në celular ministres që ka tërhequr vëmendjen edhe të kolegëve të saj?!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

5 − two =