Arilena thekson siluetën e trupit në pozat ngacmuese nga Los Angelesi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, së fundmi ndodhet në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo është duke kaluar kohë të mirë e shoqëruar nga i dashuri i saj, Popi Kola, me të cilin ka publikuar disa imazhe të përbashkëta në rrjetet sociale.

Krahas këtyre imazheve, ajo ka sjell edhe disa fotografi të saj të realizuar pranë një pishine, ku duket mjaft tërheqëse e veshur me një fustan të bardhë.

Image

Arilena Ara

Ajo ka theksuar siluetën e saj të trupit në fustanin e ngushtë, teksa ka shfaqur me krenari linjat trupore, për të cilat tregohet mjaft e kujdesshme duke ndjekur me rregull ushtrimet në palestër.

Image

Arilena Ara

“Përshëndetje”, këngëtarja shkodrane në mbishkrimin e këtyre fotografive, teksa ka pranuar pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Image

Arilena Ara

Arilena përndryshe edhe sivjet po e shijon suksesin e albumit të saj më të fundit “Pop Art”, të cilin e nxjerri vitin e kaluar dhe pati një numër këngësh solo dhe bashkëpunime të suksesshme.

Image

Arilena Ara

Leave a Reply

Your email address will not be published.

nineteen + one =