Parashikimi i motit, 10 korrik 2022

Dita e diel e 10 korrikut do të jetë nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike.

Priten reshje të dobëta apo lokale të dobëta në shumicën e qarqeve të vendit.

Era pritet të jetë e lehtë, mesatare deri e fortë në bregdet.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet 19 / 29 °C, në vendet e ulëta 16 / 31 °C dhe në vendet malore 10 / 25 °C.

/Albanianpost.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

3 × two =