VIDEO/ Edi Rama i “hedh dorën” Joe Biden, takon presidentin amerikan në samitin e NATO-s

Kryeministri shqiptar Edi Rama është takuar me presidentin amerikan Joe Biden gjatë punimeve të samitit të NATO-s që po mbahet në Bruksel.

Vetë kreu i qeverisë ka ndarë një video në rrjetet sociale ku afrohet pranë Biden duke biseduar dhe e shoqëron për disa hapa.

“Në Samitin e NATO-s”, shkruan kryeministri Edi Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

three × 5 =