VIDEO LAJM: Takat ‘lejnë në baltë” Tabakun, momenti kur deputetja pengohet tek shkallët e Kuvendit

Takat kanë “lënë në baltë” deputeten e PD, Jorida Takabu teksa ecte në korridorin e Kuvendit për tu ulur në vendin e saj.

Në një moment, deputetja pengohet tek shkallët dhe për pak rrëzohet, por arrin të mbahet tek tavolina.

Ajo shikohet duke qeshur, ndërsa qetëson kolegët duke u konfirmuar se është mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 × 3 =