VIDEO: “Ik o plak ik”, çfarë nuk u pa nga përplasja Berisha – Balla

Sali Berisha dhe kreu i grupit të PS, Taulant Balla janë përplasur me njeri-tjetrit teksa u shkëmbyen për të shkuar në foltoren e Parlamentit. Berisha i ka thënë Ballës se ky i fundit gjatë fjalës në Kuvend të mos harronte “Gentian Sharrën”.

Por kreu i grupit të PS-së i është përgjigjur me të njëjtën monedhë teksa ka thënë se “të fala non gratës”, madje  duke e quajtur Berishën si “plaku Mere”.

Replikat pa mikrofon

Sali Berisha- Taulant Balles: Mos harro Gentian sharrën

Taulant Balla: Të fala non gratës….

Sali Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Taulant Balla: Ik o plaku Mere ik

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

nineteen − seven =