Finalja e Conference League/ Mbërrin në “Air Albania” legjenda Francesco Totti (Video)

Ka mbërritur në “Air Albania Stadium” legjenda e Romës , Francesco Totti ” për të mbështetur skuadrën e tij e cila do të ndeshet pas pak minutash me Feyenoiord për finalen e Conference League.

Totti ndodhet në tribunën qendrore, ku do të jetën edhe legjenda dhe njerëz të tjerë mjaft të rëndësishëm të botës së sportit por dhe politikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − 11 =