“Azet në gjendje jo të mirë”, zbulohet si u sulmua eskorta e këngëtarit

Mbrëmjen e së shtunës, eskorta e rep-artisti Azet është sulmuar në kryeqytetin e Austrisë, Vjenën.

Mësohet se Azet ka dhënë një koncert shumë të madh, ku pjesëmarrës kanë qenë me qindra njerëz.

Pas përfundimit të koncertit, ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Qytetarë të huaj janë munduar ta sulmojnë eskortën e artistit dhe kanë goditur me armë.

Sakaq, raportohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Mirëpo, duket se kjo ngjarje ka ndikuar shumë te Azeti, i cili thuhet se nuk është në gjendje të mirë emocionale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × five =