Kultivonte bimë narkotike përreth banesës, arrestohet 57-vjeçari

Policia ka arrestuar në flagrancë 57-vjeçarin Muharrem Brahimaj  pasi gjatë kontrollit përreth banesës së tij, janë gjetur të kultivuara bimë të dyshuara narkotike cannabis sativa.

Gjithashtu, gjatë kontrollit në banesë u gjetën dhe u sekuestruan doza me lëndë të dyshuar narkotike kanabis.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × five =