Super-operacioni i SPAK/ FNSH dhe RENEA mësyjnë tek Liqeni i Thatë në Tiranë

Forcat speciale RENEA dhe ato të FNSH janë përfshirë në super operacionin e SPAK këtë të enjte.

Mësohet se prej orës 11:00 paradite, RENEA është duke kryer kontrolle në zonën e Liqenit të Thatë.

Në disa pallate në këtë zonë dyshohet se policia ka lokalizuar dy persona të dyshuar për të cilët janë firmosur urdhër-arreste.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

one × two =