Policia zbarkon në dhomën e hotelit ku qëndronte Ervis Martinaj/ Gjenden targa makinash, kallashnikov, municione…

SPAK ka lëshuar 32 urdhër-arreste ditën e sotme në një aksion të gjerë që u zhvillua, ndërkohë që policia ka arrestuar 18, e 14 të tjerë janë në kërkim, mes të cilëve edhe Ervis Martinaj.

Policia ka zbarkuar në një dhomë hoteli, ku dyshohet se qëndronte Martinaj dhe nga kontrolli janë gjetur objekte të paligjshme që i kërkuari mbante.

Policia ka gjetur aty disa targa të huaja, një kallashnikov, municione, dhe pajisje të tjera që përdoren për krime, si dhe një parfum “Tom Ford”.

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × five =