FOTO/ Vajza e Putin e dashuruar marrëzisht me Zelensky-n! Zbulohet marrëdhënia e Katerinës

Gazeta gjermane ka zbuluar se vajza e presidentit të Rusisë Vladimir Putin, Katerina Tikhonova, ka një të dashur që mban mbiemrin Zelensky, njësoj si presidenti i Ukrainës.

Sanksionet kundër 35-vjeçares, të vendosura për shkak të pushtimit të Ukrainës nga babai i saj, kanë bërë që ajo të mos udhëtojë dot nga Moska në Mynih, për të jetuar me partnerin. Në këto udhëtime ajo shoqërohej nga një roje e shërbimit sekret rus.

Ai është një balerin profesionist dhe regjisor i lartë, i cili deri vonë drejtonte Baletin Shtetëror të Bavarisë.

FOTO/ Vajza e Putin e dashuruar marrëzisht me Zelensky-n! Zbulohet

Një gjë e tillë është zbuluar nga një hetim i gazetës së pavarur ruse të lajmeve “IStories” dhe gjermanes “Der Spiegel”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 − 6 =