VIDEO virale e Monika Kryemadhit: Jam shumë e indinjuar që s’kam bërë akoma ndonjë operacion plastik

Gazeta më e madhe austriake, mes të tjerash, përveç aferave të Ilir Metës, përmendte edhe operacionet plastike të Monika Kryemadhit, për të cilat ka harxhur mijëra euro.

Por vetë Monika Kryemadhi thotë se s’ka bërë asnjë operacion dhe për këtë, është e indinjuar.

Video e saj është bërë virale në rrjet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 18 =