Tragjedia që nuk kursen, dy djem vdiqën sot në Vlorë në moshë fare të re

Armando Beu dhe Klajdi Kaja nuk do të shkojnë më nesër nga Kavaja dhe Lushnja për në Vlorë për të punuar. Fatkeqësisht sot ishte dita e fundit e jetës për ta. Ata u shuan në një aksident tragjik që ndodhi në Vlorë, në bypasin Orikum-Kaninë.

Beu 32 vjeç nga Kavaja dhe Kaja, 28 vjeç nga Lushnja, humbën jetën sot pasi u rrëzua kamioni ku gjendeshin.

Armandi drejtonte kamionin kurse Klajdi ndodhej bashkë me të në çastet fatale.

Policia tha se dy djemtë punonin në kantierin e ndërtimit për bypasin Orikum-Kaninë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − nine =