Vlorë, e rëndë! Babai gjen të varur vajzën në banesë

Vlorë- Ngjarje tronditëse në Selenicë të Vlorës.

Një 47-vjeçare është gjetur e pajetë në banesë nga babai i saj.

E ndjera me inicialet A.H u gjet e pajetë nga babai i saj nga babai i saj rreth orës 06.20.

Për ngjarjen është njoftuar policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 5 =