VIDEO/ Reklamon jetën luksozë ne rrjetet sociale, por Kozakun e lë makina në mes të rrugës

Kozak Braçi, fenomeni i rrjeteve sociale, i cili u bë i njohur për shkak të një pengmarrjeje live, por dhe të jetës së tij luksoze që e reklamonte herë pas here, këtë herë duket se është vërtetë në “hall”.

Makina e tij e fundit e ka lënë në mes të rrugës. Në rrjet qarkullon një video ku shihet Kozaku që ka ndaluar mjetin në rrugë dhe me kofanon hapur, kontrollon për ndonjë defekt në motor.

/Abcnews.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × five =