U rrëzua nga biçikleta, humb jetën 45 vjeçari në Pogradec

Një person ka humbur jetë në Pogradec pasditen e sotme.

Policia bën me dije se rreth orës 19:00, dalje të qytetit të Pogradecit, tek vendi i quajtur “Tuneli”, shtetasi S. L., rreth 45 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, duke drejtuar një biçikletë, është rrëzuar në rrugë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Nga të dhënat e para, dyshohet se ky shtetas mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi vuante nga disa sëmundje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + twenty =