Të shtëna me armë zjarri drejt një makine, detajet e para

Të shtëna me armë janë shënuar pak çaste më parë në dalje të qytetit të Lezhës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një automjet në lëvizje ka qëlluar në drejtim të një tjetër mjeti, tip “ML”.

Ende nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të dinamikës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × two =