Shkodër, digjet makina e efektivit të policisë

Policia e Shkodrës njoftoi se gjatë orëve të para të mëngjesit, në lagjen “Tre Heronjtë”, Shkodër, është djegur pjesërisht mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetasit S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër.

Automjeti ka qënë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi, tha Policia.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 3 =