Foto/ Kush është i riu që i shpëtoi atentatit në Lezhë, u hodh nga “ML” në lëvizje e sipër

Publikohet fotoja e Blerim Preçit, i cili i shpëtoi një atentati me armë në dalje të Lezhës.

Ndërkohë, mësohet se autorët i janë afruar me një makinë tjetër dhe në momentin që kanë krijuar distancën e nevojshme kanë hapur zjarr me breshëri ndaj makinës së 30-vjeçarit nga Miloti.

Blerim Preçi sapo ka dëgjuar të shtënat ka devijuar rrugën në tentativë për t’u shpëtuar plumbave dhe për pasojë makina është përplasur. Deri në këtë momente ai nuk është raportuar të jetë plagosur nga plumbat. Ndërkohë autorët janë larguar në drejtim të paditur.

Foto/ Kush është i riu që i shpëtoi atentatit në

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + 1 =