Vila 760 mijë euro, ‘mollë sherri’ mes demokratëve, ironizon Gaz Bardhi: Për shkak të publicitetit, i është ulur çmimi! Super shtëpia me 10 dhoma dhe 4 WC

Deputeti i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar me anë të një postimi në “Twitter” pas sherrit që ndodhi sot në Kuvend mes demokratëve, ku ‘mollë sherri’ u bë deklarata e tij për një vilë të një opozitari me vlerë 760 mijë euro.

Bardhi ka publikuar një foto të kësaj vile për të cilën thotë se ka dalë në shitje dhe është ulur çmimi.

“E rëndësishme është që për shkak “të publicitetit” çmimi i vilës është ulur”, shkruan Bardhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

eighteen − 6 =