Zbulohen mbetje kockore në pyllin e Sodës, dyshohet të jenë eshtra njerëzore

Mbetje kockore, të dyshuara eshtra njeriu janë gjetur në afërsi të pyllit të Sodës në Vlorë.

Mësohet se eshtrat janë gjetur pranë hidrovorit, gjatë punimeve që po kryheshin në zonën e Pyllit të Sodës.

Policia ndodhet sakaq në vendin e ngjarjes për të verifikuar ç’eshtra janë dhe prej sa kohësh ndodhen aty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

eight − one =