Horoskopi për ditën e mërkurë, 11 maj 2022

Dashi: Këtë të mërkurë 10 maj, dita ju sheh si protagonist, të tjerët do të jenë të lumtur të ndajnë me ju projektet e tyre por kujdes mos e teproni.

Demi: Keni një energji të mirë, por puna po ju përthith kohët e fundit! Mundohuni t’i bëni gjërat me qetësi dhe analizoni të gjitha mundësitë për t’ia dalë.

Binjakët: Nëse ka pasur diskutime në dashuri, mund të flisni për këtë. Por kujdes, mos kërkoni gjilpërën në kashtë dhe mos i kushtoni kaq shumë vëmendje disa polemikave të vogla.

Gaforrja: Sot është një ditë pozitive, edhe pse ka disa shqetësime familjare. Nga ana tjetër jeni shumë të vendosur për të realizuar projektet tuaja.

Luani: Jeni pak nervozë ditën e sotme. Ka të ngjarë që në punë jo gjithçka të shkojë ashtu siç dëshironi. Kushtojini vëmendje disa fjalëve që hidhen rrotull.

Virgjëresha: Sot jeni dhe ndjeheni mjaft të sigurt, doni të tregoni se sa vleni dhe kjo ditë do t’ju lejojë ta shpalosni veten. Takimet janë të mundshme.

Peshorja: Mos lejoni që disa shqetësime të shtuara në dashuri t’ju largojnë nga qëllimet tuaja. Ndërkohë mund të arrini një objektiv të synuar në punë.

Akrepi: Sot ju jeni protagonist: keni një sharm të dukshëm dhe do ta vënë re të tjerët duke ju ftuar të bëheni pjesë e rrethit të tyre. Shfrytëzojeni këtë mundësi për të krijuar lidhje të çmuara.

Shigjetari: Mos lejoni që disa ngatërresa të vogla të dëmtojnë rutinën tuaj. Analizoni gjërat në mënyrë sistematike dhe të gjitha sikletet do të zbehen.

Bricjapi: Lodhja në punë reflekton në lidhjen tuaj. Ju keni një dëshirë të madhe për të shpëtuar nga ky “makth” dhe për këtë arsye sot dhe nesër mund të jeni pak të shpërqendruar.

Ujori: Në punë ju favorizoni bashkëpunime të reja, janë disa projekte interesante në rrugë e sipër, por bëni kujdes që të mos i gjykoni gjërat me nxitim.

Peshqit: Disa shqetësime familjare së fundmi po cenojnë ekuilibrin tuaj të brendshëm. Ju jeni një person shumë i hareshëm, por përpiquni të vazhdoni me qetësi dhe të shmangni alarmin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

5 + ten =