Aksident në aksin Lezhë-Laç, disa të plagosur, një në gjendje kritike

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Shënkollit.

Në këtë aksident janë përplasur dy automjete dhe ka disa persona të plagosur.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një prej tyre në gjendje kritike për jetën.

Policia dhe ambulanca po shkojnë drejt vendit të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

19 + fourteen =