Tragjike në Tiranë! Një burrë bie nga kati i 6-të dhe humb jetën në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një burrë ka rënë nga kati i 6-të dhe për pasojë ka humbur jetën.

Burimet bëjnë me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Kasem Shina”.

Personi që ka humbur jetën është 50-vjeçari Krenar Aliu, i cili ka rënë nga kati i 6-të i pallatit ku ka qenë duke punuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

20 + fifteen =