Përplasen 3 makina në superstradën Lezhë-Laç/ Plagoset një grua dhe një fëmijë

Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë-Lacc, në afërsi të fshatit Rrilë.

Mësohet se janë përplasur 3 automjete dhe sipas burimeve janë plagosur një grua dhe një fëmijë.

Ata janë dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës për ndihmë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

twelve + twelve =